Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

BeOnPush

BeOnPush to SCAM, nie inwestuj tu.

Jak to działa ?

Real-Time Bidding (RTB) to model zautomatyzowanego zakupu powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym w modelu aukcyjnym. W momencie kiedy użytkownik odwiedza witrynę internetową, która uczestniczy w aukcji, system licytuje powierzchnię, którą widzi użytkownik. Wyświetlana jest reklama tego reklamodawcy, który zdecydował się za nią zapłacić najwięcej. Cały proces odbywa się w czasie rzeczywistym i trwa około 75 milisekund [1]. Reklamodawca dokonuje zakupu indywidualnych odsłon skierowanych do konkretnych użytkowników, dzięki czemu ma znacznie większą kontrolę nad przebiegiem kampanii reklamowych. Reklamodawca otrzymuje w ten sposób nowe narzędzia, które umożliwiają targetowanie o niespotykanej wcześniej precyzji. RTB zaistniał w USA w 2009 r., pierwsze kampanie w Europie wystartowały pod koniec 2010 r., a w Polsce na początku 2011 r. [2].
Uczestników rynku RTB dzieli się na stronę popytową (DSP, ang. Demand Side Platform) oraz stronę podażową (SSP, ang. Supply Side Platform). Istotną rolę odgrywają również hurtownie danych (DMP, ang. Data Management Platform), które umożliwiają targetowanie przy użyciu szerokiego zestawu kryteriów. Dzięki zastosowaniu hurtowni danych możliwe jest kierowanie przekazu reklamowego o wysokiej skuteczności na witrynach internetowych, które były trudne do efektywnego wykorzystania przy tradycyjnym modelu zakupu mediów. Budowanie planu mediów przeważnie opierało się na doborze witryn internetowych, które były odwiedzane przez użytkowników o pożądanym profilu. Takie podejście prowadziło do wyróżnienia witryn internetowych o ściśle określonych tematach, które były uważane za media o wyższym potencjale reklamowym. W przypadku zakupu w modelu RTB z wykorzystaniem hurtowni danych możliwe jest dotarcie do pożądanych użytkowników na większości witryn internetowych, co z kolei umożliwia ograniczenie kosztu zakupu mediów.
Zakup mediów w modelu RTB umożliwia prowadzenie nowych form marketingu elektronicznego. Przykładem jest retargeting, czyli działanie mające na celu dotarcie z przekazem reklamowym do użytkowników, którzy już wcześniej wykazali zaangażowanie z wybraną marką, na przykład poprzez wejście na witrynę internetową lub przeglądanie produktów w sklepie internetowym.

Plan  inwestycyjny:

Paczki inwestycyjne o wartościach: $20, $50, $100, $200, $500, $1000, $5000, $10000. Paczki dążą do osiągnięcia 150%
Dzienne naliczenia standardowe: 1-2%
Mnożnik – w zależności od wartości paczek stosowany jest mnożnik zwiększający naliczenia dla danych paczek:

$20 – mnożnik x 1

$50 – mnożnik x 1.05

$100 – mnożnik x 1.1

$200 – mnożnik x 1.15

$500 – mnożnik x 1.2

$1000 – mnożnik x 1.3

$5000 – mnożnik x 1.4

$10000 – mnożnik x 1.5

Plan afiliacyjny:

Program nalicza na dwóch poziomach poleceń – poziom 1 – 13%, poziom 2 – 2%. Możliwość polecania aktywowana jest w momencie dokonania inwestycji.

Struktura binarna naliczeń:

Otrzymujemy 10% z każdej inwestycji w słabszej odnodze (tej, w której łączna wysokość wszystkich inwestycji jest mniejsza). Naliczenia binarne aktywowane są w momencie, gdy zarówno w lewej jak i w prawej odnodze dokonane są inwestycje. Odnogi budujemy poprzez naszych poleconych, poprzez poleconych naszych poleconych lub poprzez poleconych naszego sponsora. Istnieje możliwość ustalenia domyślnej odnogi – wtedy nasi poleceni „wpadają do niej”. Nie działa to dla tzw. spadochroniarzy od naszego sponsora – oni „wpadają” do tej odnogi, która u sponsora ustawiona jest jako domyślna.

Płatności:

Procesory:
– do wpłat: Payza i Payeer
– do wypłat: Payeer

Wypłaty: manualne, ok. 24-36h

Transfer – możliwość transferu środków do członka naszej struktury.

Link do rejestracji w programie: www.beonpush.com

Firma zarejestrowana w UK, numer rejestracji 09714406 (BEONPUSH LTD,). Deklarowana wartość akcji w momencie rejestracji firmy – £100000. Dokumenty inkorporacji TUTAJ.
Adres – B1 Business Centre, Suite 206, Davyfield Road, Blackburn, Lancashire, BB1 2QY. Biuro znajduje się również w Luxemburgu – 12, Rue de Bastogne L-1217 Luxembourg.

BeOnPush
Tagged on:     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.