Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Payza – zakładanie konta

Spośród wszystkich procesorów płatniczych, jakie są dostępne w sieci, Payza należy do czołówki najpopularniejszych.

payza1

zarejestruj sie

Bardzo ułatwia dokonywanie transferu środków, a w wielu wypadkach posiadanie konta w Payza okazuje się wręcz niezbędne do wypłacania na polskie konto bankowe pieniędzy zarobionych w wielu programach partnerskich, hyipach, wielu atrakcyjnych systemach e-biznesowych.

Bez względu więc na to w jakiej formie zamierzasz budować swój e-biznes, a nawet jeśli zarabianie online traktujesz jedynie dorywczo, najlepiej załóż sobie konto w Payza już dziś. Prawdopodobnie sam będziesz zdziwiony jak często będziesz z niego korzystać. I to nie tylko dla potrzeb Twojego e-biznesu, ale nawet dla samych transferów pomiędzy użytkownikami czy płatnościami online oraz wymianą walut.

payza

Sam proces zakładania konta zajmuje zaledwie chwilę.

Ponadto warto docenić fakt, że Payza oferuje nam jednocześnie wewnętrzny kantor, który umożliwia nam wymianę walut w ramach tego samego konta bez konieczności korzystania z (często kosztowynych) usług zewnętrznych kantorów internetowych.

Możemy więc na przykład na konto w Payza wpłacić złotówki, które w Payza wymienimy na dolary, a dolary z kolei możemy wpłacić do programu, w którym zamierzamy zainwestować i pomnażać swoje pieniądze. To samo robimy także w odwrotnym kierunku – swoje zyski wypłacone do Payza zamieniamy od razu na złotówki, które wysyłamy sobie prosto na nasze konto złotówkowe w polskim banku.

Założenie konta oraz jego posiadanie jest całkowicie bezpłatne. Płatne są jedynie transfery, a więc płacimy tylko jednorazowo za daną transakcję, jaką wykonujemy. Jeśli więc założysz konto i nigdy nie dokonasz przelewu – nie zapłacisz za to ani grosza i nie masz z tego powodu żadnych zobowiązań.

 

 

Payza – zakładanie konta
Tagged on:         

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.