Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Venture Alliance SCAM !

Kolejny HYIP przeszedł do historii jako SCAM!

Tym razem Venture Alliance, który zachęcał do inwestowania dożywotnim 2.5 % dziennie.

17.05.2016 przestał płacić.

Zainwestowałem 10$ jakiś czas temu, odzyskałem 8.75$

Nikt na szczęście nie zarejestrował się pod moim linkiem w tym programie.

Na moim blogu pozostały już tylko długoletnie, sprawdzone programy w których śmiało możecie inwestować!

Venture-SCAM

Czym jest Venture Alliance ?

Status: SCAM!

Venture Alliance wg opisu na stronie, to firma zajmująca się inwestycjami. Od 2009 roku firma Venture Alliance aktywnie zaangażowana jest w inwestycje w zaawansowanych technologicznie firmach, które prowadzą swoją działalność w Europie Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie zdobyte przez firmę stało się podstawą do rozwoju i zrozumienia dalszej strategii Venture Alliance. Przy dobrych referencjach od uczestników rynku crowdfunding, spółka wystartowała online z ideą zbiorowego finansowania dla potrzeb dzisiejszego rynku inwestycji venture capital.

Obecnie liczba pracowników Venture Alliance przekracza 100 osób, a każda z nich jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. 

venture


Każdy może dołączyć do Venture Alliance ?

Każdy, kto lubi zarabiać pieniądze online moze dołączyć do Venture Alliance. Jedyne co musisz zrobić, to złożyć depozyt w jednym z preferowanych przez siebie procesorów płatności, które firma akceptuję. Jest kilka do wyboru. Prywatnie wybrałem bitcoin ale możesz użyć procesora jakiego tylko chcesz.

depozyt

Jak działa ten program inwestycyjny ?

Program jest bardzo prosty w użytkowaniu. Najpierw musisz zarejestrować konto naVenture Alliance od tej pory możesz złożyć depozyt i rozpocząć inwestycje. Minimalny depozyt to $10 a maksymalny $10,000. Wszystkie depozyty przeliczane są na US dolar by ułatwić cały proces. Otrzymasz również dostęp do narzędzi promujących firmę. Możesz również promować Venture Alliance zanim złożysz depozyt. Gdy raz złożysz depozyt, każdorazowe wypłaty będą automatyczne na adres portfela, z którego złożysz depozyt. Nasz depozyt będzie procentował dziennie aż do końca żywotności programu.


Jak działa program referencyjny ?

Dostępne są 2 opcje referencyjne na Venture Alliance. Pierwszy daje 12% od osoby zarejestrowanej, poleconej od Ciebie. 3% od osoby która zarejestruje się pod poleconą osobą.

Drugi VIP program to niezła gratka, płaci 20% od osoby poleconej przez Ciebie, 3% od osoby zarejestrowanej pod poleconym. By wziąć udział w VIP programie, musisz mieć conajmniej 500$ w depozycie.

Co mówią monitory o Venture Alliance?Sprawdzałem na kilku HYIP monitorach i program występuję jako PŁACI i ma całkiem dobrą reputację.  Obrazek pochodzi z Tophyipmonitors.com Pozostałe monitory również wskazują na zieloną aktywność programu.

venture-alliance-monitor


Plusy Venture Alliance?

  • Niska kwota depozytu = $10
  • Dobry program referencyjny.
  • Codzienne automatyczne płatnośći na e-wallet
  • Nieźle wyglądająca strona www.
  • Dobra reputacja w sieci.

Minusy Venture Alliance?

  • Adres znajduje się na liście w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że opiera się w Rosji.
  • Trochę niejasne, w jaki dokładnie sposób zarobić pieniądze, podobnie działa do Bitcoin mining w chmurze.
  • Online tylko od września 2015

Moje przemyślenia o Venture Alliance.

SCAM !

 

Venture Alliance SCAM !
Tagged on:     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.