Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Recyclix: koniec działania wyłącznie na darmowych 20€

Czas na doładowanie konta w RECYCLIX jest do 21 lipca!

Obecnie na swoim profilu przy nazwie czatu użytkownika można zobaczyć: czerwoną bądź zieloną kropkę, co świadczy o aktywności kont.

Kolor zielony oznacza,że już jesteś aktywnym użytkownikiem ponieważ dokonywałeś depozyt za pośrednictwem: karty kredytowej,przelewem bankowym bądź BTC.

Kolor czerwony oznacza, że jesteś nieaktywnym użytkownikiem, tzn. , że nie dokonałeś depozytu i Twoje konto jest w niebezpieczeństwie,ponieważ może zostać zawieszone.
Jeżeli chcesz uniknąć dezaktywacji konta,musisz zdeponować własne fundusze w Recyclix, masz na czas do 21 lipca 2016 roku,

Należy pamiętać,że zysk z bonusowych 20 €, prowizje od poleconych bądź jakiekolwiek wewnętrzne reinwestycje nie są uważane za depozyt.

Ważna aktualizacja dla zarabiających w programie Recyclix

Jedna z najnowszych informacji podanych na stronie głównej firmy, wskazuje, że konta wszystkich osób, które w ciągu 60 dni od rejestracji (dla kont nowych) i 60 dni od momentu pojawienia się informacji (dla kont założonych wcześniej) i korzystające wyłącznie z otrzymanego na start bonusu 20 € zostaną zablokowane i usunięte, jeśli ich posiadacze nie kupili w programie „śmieci” za własne pieniądze (minimum 20 euro). Po w/w czasie konta te nie będą już dostępne do użytku.

W skrócie znaczy to tyle, że „darmowe 20€” otrzymujemy na przetestowanie programu, i mamy 60 dni na decyzję, czy chcemy działać w nim dalej i zakupić śmieci do dalszego recyklingu, czy nie.

Brak zakupu śmieci za „własne”, oznacza zamknięcie konta w ciągu 60 dni.

Skąd taka decyzja ?

Z punktu widzenia firmy i samego biznesu ma to sens: to koniec działania wyłącznie na darmowym bonusie, i mielenia go tylko po to, żeby potem wybrać to, co dostało się za darmo ( z kieszeni firmy) i zakończyć swój udział w programie.

Jeśli chcesz utrzymać darmowy bonus i zarabiać w programie Recyclix powinieneś więc dokonać zakupu śmieci: przelewem z konta bankowego, kartą, czy przez portfel Bitcoin.

Jeśli masz już w programie własnych partnerów, a nie śledzą oni aktualności – przekaż tą wiadomość dalej.

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o programie Recyclix.

Recyclix: koniec działania wyłącznie na darmowych 20€
Tagged on:     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.